Filmy, knihy, hry

V našej kategórií Filmy, knihy, hry nakúpite tovar už od 3 €. K najčastejšie kupovaným patrí ARTENGO Raketa na speedball/turnball žltá a ARTENGO Raketa na turnball čierno-žltá, ale aj ARTENGO Súprava na Speedball (1 základňa, 2 rakety a 1 loptička) Turnball čierno-žltá čierna. Zákazníci dobre hodnotia najmä ARTENGO Súprava na Speedball (1 základňa, 2 rakety a 1 loptička) Turnball Strong čierna V akcií kúpite aktuálne produkt ARTENGO Súprava na Speedball (1 základňa, 2 rakety a 1 loptička) Turnball Perf V2 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj PERFLY Bedmintonový výplet BST 990 čierny Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani SANDEVER Obal na raketu na plážový tenis BTC 500 O čierna. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Filmy, knihy, hry a budete naozaj spokojní.

GEOLOGIC Fínske skladné kolky

Otestujte si obratnosť pri zhadzovaní kolkov pomocou dreveného kolíka. Kto získa 50 bodov, vyhral! Pri tejto hre sa zabavia veľkí aj malí. Bukové drevo zaisťuje pevnosť a dlhú životnosť.

GEOLOGIC Sada na Kubb

Ste zruční a zároveň máte radi strategické hry? Kubb alebo šach Vikingov z bukového dreva. Ako stvorené pre vás! Zrazte k zemi pešiakov a dostaňte sa ku kráľovi!

ARTENGO Súprava na pickleball modrá .

Vďaka tejto sade na pickleball môžete spoznať tento jednoduchý raketový šport pochádzajúci z USA. Nižšia rýchlosť a veľmi dobre ovládateľné rakety sú zárukou okamžitého pôžitku z hry. Vyskúšajte!